Hoe Een Veiling Te Winnen?

Inhoudsopgave:

Hoe Een Veiling Te Winnen?
Hoe Een Veiling Te Winnen?

Video: Hoe Een Veiling Te Winnen?

Video: Geld verdienen met GRATIS SPULLEN via Marktplaats | VAN € 0,- NAAR € 50.000,- | DEEL 1 2024, April
Anonim

De veilingen lonken met hun lage prijzen. Eigenaren van veilingen lokken kopers van goederen met prachtige spandoeken waarop blije eigenaren van technische innovaties te zien zijn die ze voor een tiende van hun kosten, of zelfs goedkoper, hebben gekocht. Dit alles drijft natuurlijk om de veiling te winnen, maar niemand is veilig om te verliezen. Er zijn verschillende soorten veilingen en afhankelijk van het type veiling is ook de strategie om te winnen verschillend.

Hoe een veiling te winnen?
Hoe een veiling te winnen?

Het is nodig

  • - een computer
  • - Internetverbinding

instructies:

Stap 1

Bij de eenvoudigste veiling met een bod dat op het laatste moment wordt uitgebracht, worden biedingen tot de laatste seconde vastgehouden en wordt niet teruggedraaid als iemand een hogere prijs heeft gegeven dan de laatste deelnemer. In dit geval is het noodzakelijk om op de laatste seconde de prijs iets hoger in te stellen dan de prijs die op het moment voor de laatste seconde is aangegeven.

Stap 2

Bij een veiling met time rollback kunnen de veilingdeelnemers onbeperkt onderhandelen, want zodra iemand in de laatste seconden een bod uitbrengt, neemt de tijd tot het einde van de veiling direct toe met tien tot twintig seconden. In dit geval is het de moeite waard om de meest fervente spelers te markeren en te wachten tot ze de middelen opgebruiken - en dan een weddenschap te plaatsen

Stap 3

De Scandinavische veiling is een type veiling waarbij niet alleen in de laatste seconden een rollback wordt gedaan bij een hoger bod, maar ook wordt het bedrag dat u heeft geplaatst bij elke bieding van uw rekening afgeschreven, ongeacht of u veel gewonnen of niet.

In dit geval wordt aanbevolen om het product te volgen, waarin de interesse onbeduidend is, of het tijdstip van de dag te kiezen waarop er de minste spelers zijn.

Aanbevolen: